Úprava technologických a pitných vod

Díky mnohaletým zkušenostem v řešení úpravy vod na českém trhu jsme již poznali specifika nejenom energetiky a teplárenství, ale i potravinářského, textilního, elektrotechnického, chemického a strojírenského průmyslu.

Zabýváme se komplexní nabídkou na klíč při zřizování a provozu úpraven vod pro energetiku, elektrárny, průmysl, kotelny, rodinné domky a všude tam, kde se voda ohřívá či používá jako pitná nebo užitková bez ohledu na množství.

V roce 2005 se nám podařilo získat zastoupení anglické firmy Jurby Water Tech International, která dodává kompletní sortiment chemikálií pro ošetření kotelních a chladících vod. Díky partnerství s firmou Jurby jsme schopni nyní zákazníkům nabídnout ošetření technologických vod na všech stupních od filtrace až po finální nadávkování stabilizačních technologií.

Co od nás můžete očekávat?

Nabízíme komplexní servis zahrnující know-how a poradenství, chemické produkty a měřící a regulační techniku. Našim cílem je dosažení vysoké provozní bezpečnosti za optimálních ekonomických a ekologických podmínek, zvýšení efektivity provozu zařízení, prodloužení doby jejich provozuschopnosti a redukce nákladů, např. snížením požadavků na údržbu.

Jaké služby zajišťujeme?

  • Zajišťujeme kompletní servis a služby, které zahrnují následující činnosti:
  • Prodej iontoměničů a aktivního uhlí PUROLITE
  • Prodej chemikálií pro úpravy vod
  • Poradenství, analýzy dle potřeb a přání klienta
  • Rozbor a diagnostiku zjevných i potenciálních problémů týkajících se vody
  • Provoz, opravy, servis a monitoring technologických zařízení
Vytvořit poptávku